Objavljeno: 13. 4. 2022. u 13:48
Administrator
MAMFORCE® / Spona Code –  studentski...

Imaš li društvene mreže u malom prstu? Znaš kako izraditi vizuale i infografike, istražiti i osmisliti zanimljiv sadržaj za ciljanu publiku te koristiti analitiku za kreirenje social media strategije? Uz to si vrlo odgovorna osoba koju nije strah samostalnosti u radu? Odlično! Ovo je pravi posao za tebe!

Radno mjesto: Social Media Content Creator

U potrazi smo za odgovornom, kreativnom i snalažljivom osobom koja će stvarati sadržaj za naše društvene mreže. Ako te zanimaju ljudski resursi, pratiš social media trendove i znaš kako kreirati sadržaj koji privlači pažnju, tražimo baš tebe!

Opis radnog mjesta:

•           osmišljavanje i kreiranje sadržaja za društvene mreže (Facebook, Instagram, LinkedIn)

•           istraživanje i planiranje zanimljivoga sadržaja za teme povezane s industrijom

•           praćenje analitike i izrada mjesečnih social media izvještaja

•           prilagodba sadržaja sukladno podacima iz analitike

•           implementacija i razvoj strategije na društvenim mrežama

•           izrada vizuala i multimedijskih sadržaja

•           izrada komunikacijskih materijala

 Uvjeti:

•           student/studentica komunikologije, novinarstva, odnosa s javnošću, digitalnog marketinga, psihologije

•           visoka razina pismenosti, odgovornosti i kreativnosti

•           preciznost i obraćanje pozornosti na detalje

•           izvrsno poznavanje engleskog jezika (C1)

•           izvrsno poznavanje rada u Canvi, Google Driveu i Google Sheetsu

•           smisao za grafički dizajn

•           prethodno iskustvo u kreiranju sadržaja za društvene mreže

Tvoje obaveze na fakultetu su nam na prvom mjestu. Bilo da si ranoranioc ili noćna ptica, sam/sama si slažeš raspored. Nama je bitno da je sve uvijek spremno i kvalitetno napravljeno te da si ti zadovoljan/zadovoljna. Raditi možeš od kuće, a u ured doći samo povremeno po dogovoru.

Otvoreni smo za nove ideje i prijedloge te potičemo razvoj i edukaciju, stoga, ako se prepoznaješ u ovom poslu, pripremi svoj životopis i popratno pismo motivacije te se prijavi na e-mail info@mamforce.hr do 22. travnja 2022. godine.

Sretno!

Popis obavijesti

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

Adresa: Borongajska cesta 83d, Zagreb
© 2013. - 2024. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS